Kultura

Velká klubová tour Paulieho Garanda s Kennym a Roseckem. Doprovázet je bude live band postavená přímo pro tuhle tour.

Po březnovém releasu Paulieho solo alba “Nirvana” přišla velká klubová tour v klasické sestavě s Kennym a Roseckem. To teď s nadcházející podzimní tour parta mění a bude se objevovat na stagi s novým live bandem, postaveným speciálně pro tuhle tour.

Paulie Garand s Roseckem budou obsluhovat mikrofon, Kenny Rough saxofon a samply, na bicí bude hrát Tomáš Hájíček, kytaru a vokály Jakub Lenz, který s Garandem dělal na singlu Neony. Basa bude dunět za přítomnosti Štěpána Farkaše a na klávesy bude hrát Marek Čechák. Jako support tour pojede i nejnovější label kolega Matys.

“Letos to bude 10 let, co v podstatě víkend co víkend obrážíme kluby v sestavě MC & DJ. Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že sestavíme kapelu, abychom se alespoň na chvíli vymanili z koncertního stereotypu. Je to výzva a zároveň další studium na stagi. Celá kapela je sestavená z kámošů a zároveň skvělejch muzikantů. Funguje tam vzájemná chemie a tracky dostávaj mnohdy úplně novej kabát. Těšim se až to uvidíte naživo. Určitě si nás ve svym městě nenechte ujít.” Dodal sám Paulie Garand.

06.10. Ostrava / Fabric 
10.10. Praha / Lucerna Music Bar
13.10. České Budějovice / K2 
21.10. Olomouc / U Klub
3.11. Brno / Melodka 
10.11. Plzeň / Papírna
16.11. Tábor / Kotnov 
18.11. Zlín / Fénix 
24.11. Liberec / Golf 

Předprodej běží od zítřejšího dne na www.ticketstream.cz

Všechno bližší info na www.tynikdy.cz

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *