Kultura Sport

Festival vědy, sportu a umění

17. května 2017 / 10:00–18:00 h

Přesunuli jsme se do května a věříme, že si letos spolu užijeme sluníčka. Dali jsme na jednu hromadu všechno, co se loni podařilo, přidali jsme řadu novinek a znovu oplakali to, s čím zkrátka z kampusu nepohneme (počkejte za rok) a díky tomu…

Z logiky věci nejsme hudebním festivalem, ale ani o hudební produkci vás rozhodně neošidíme. Na Kostelním náměstí jsme pro vás připravili doslova nabitý program.

Stage (to jest podium)

Moderuje David Cihlář
10:00 Zahájení
10:00–18:00 Na tomhle ještě makáme, ale bude to super.
18:00 Končíme

Hlavní program

Osm stánků, ve kterých vám naše fakulty předvedou, co umí a čemu se věnují. Většinu z toho si na místě můžete vyzkoušet, osahat nebo prožít na vlastní kůži. Bonusový stánek si připravila dokonce i naše vědecká knihovna.

místo konání zde, web akce: http://dvu.ujep.cz/


Přednášky špičkových odborníků pro vás zdarma

18. května 2017 od 16:30 h

V rámci Dnů vědy a umění jsme pro vás připravili i trochu z toho, co umíme nejlépe. Špičkoví odborníci a jedni z nejlepších rétorů z UJEP pro vás vystoupí v prostoru bývalého kina Hraničář. Dali jsem si záležet nejen na výběru přednášejících, ale společně s nimi jsme pečlivě vybírali i témata.

Obyčejně musí člověk sáhnout hluboko do peněženky, když se chce účastnit odborné přednášky nebo semináře. V rámci DVU vás peníze trápit nemusí, protože jste našimi hosty.

Ještě nekončíme. Jako bonus jsme připravili hned 2 skvělé přednášky navíc.


Zpívánky pro děti

17. května 2017, 9:00, 10:00 a 11:00 h

K programu DVU dnes už neodmyslitelně patří dopolední představení „Zpívánky“, které si připravili naši studenti pro předškolní děti. Součástí tohoto programu jsou i matematické kvízy, hádanky a logické hry, na kterých si děti procvičí své dovednosti s pomocí studentek i samotných vyučujících.

Na všechny děti se těšíme budeme těšit v Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *