Hudba

Festivalová sezóna zahajuje na závodech Soldiers v Deštném v Orlických horách

Festivalová sezóna zahajuje na závodech Soldiers v Deštném v Orlických horách

Deštné v Orlických horách, 9.-10. března 2018

Deštné v Orlických horách přivítá druhý březnový víkend již po sedmé největší freestyle lyžařský závod ve Střední Evropě – Soldiers 2018, který je pro letošní sezónu zařazen do kategorie „platinum“ světové série AFP. Kromě top jezdců světové extratřídy přinese největší skok v regionu a samozřejmě i  jedny  z nejrozjetějších mejdanů, které odstartují letošní festivalovou sezónu. Jediná a největší vícedenní sportovně – hudební akce na českých horách představí v zatepleném Jägermeister Music Parku s kapacitou 3000 lidí zahraniční i domácí kapely, hudební formace a DJs.

„Bezesporu největšími jmény v nabitém programu jsou Sophia a Olympia, polovina ruské rave formace Little Big, francouzské Djské duo Loo & Placido, dvojice turntablistů vystupujících pod jménem Artillery, slovenský fenomén Pil C či jeden z domácích nejpopulárnějších djs Nobodylisten,“ uvádí šéf organizačního týmu Jan Prouza.

NOBODYLISTEN

DJ a producent Jakub Strach, který stojí za akcí Addict a společně s Václavem Roučkem pak tvoří duo VR/NOBODY. V létě 2017 společně vydali úspěšné album „Proud“.

https://www.redbull.com/cz-cs/hudba-addict-10-obri-party-nobody-listen-hala

DARQ E

Darq E Freaker, vlastním jménem Jeremiah Valentino Ntéh, je londýnský DJ a producent, kterého jste mohli vidět na Addictu No.6. Spolupracoval například s americkým rapperem Danny Brownem a je členem grime uskupení Nu Brand Flexx.

LITTLE BIG

Ruská rave parta z Petrohradu, která se proslavila peckama jako „Give me your money“ a „Big dick“. Do Deštného dorazí jako DJ duo Olympia se Sophií.

LOO&PLACIDO

Francouzské duo definuje jejich hudbu jako pompézní mix čerstvých skákavých house beatů v kombinaci se špičkovými urban chutěmi, špetkou dobrého diska a trochou jamajských bylinek. Dobrou chuť !

PIL C

Slovenský rapper, který momentálně vyprodává největší kluby v Čechách i na Slovensku. V loňském roce mu vyšlo již druhé album s názvem “ V rádiu hral Elán, keď umrel Tupac“.

PSH

Legenda, jistota a také definice českého hiphopu, kterému udávají tvář už od začátku 90. let minulého století. Jejich show patří vždy k vrcholům letních festivalů. Budou na vrcholu také na zimním festivalu?

MANIAK

Brněnský rapper Maniak je prozatím nejčerstvější posila BiggBoss labelu. Na kontě má už například mixtape s názvem Ach Ano, jenž doprovází několik videoklipů, aktuálně však dokončil debutový release pod BiggBoss, jímž je EP AK-47 s hosty jako Vladimir 518, Refew nebo Orion.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *