Hudba

Hard Rock Cafe Praha oslaví své 9. narozeniny

Hard Rock Cafe Praha oslaví své 9. narozeniny

Praha se již delší dobu řadí mezi světové metropole, ve kterých je možné navštívit legendární síť restaurací Hard Rock Cafe. Slavný řetězec zde svou pobočku otevřel před devíti lety. Hard Rock Cafe Praha své deváté narozeniny oslaví 3. dubna večírkem se vstupem zdarma.

Návštěvníky, kteří přijdou v úterý 3. dubna slavit narozeniny pražského Hard Rock Cafe, čeká živé vystoupení velice oblíbené kapely The RockSet – World Roxette Tribute Band. Ta získala uznání díky vysoké úrovni, dynamičnosti a svému jedinečnému přístupu k interpretaci repertoáru kapely ROXETTE. Působení The RockSet je od samého počátku existence kapely charakterizováno velkou dávkou přirozenosti, vlastní invence, energie a radosti, která se spolehlivě přenáší na publikum.

Po desáté hodině pak kapelu na pódiu vystřídá DJ Aleš Matoušek a aby oslava byla kompletní, mohou se návštěvníci těšit také na speciální narozeninový dort!

O Hard Rock International

S provozovnami v 75 zemích, zahrnujícími 180 restaurací, 25 hotelů a 11 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů a oceněné webové stránce. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Bali, Cancun, Ibizu, Las Vegas a San Diego. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří St. Petersburg, Fortaleza, Wroclaw a Chengdu. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Atlantu, Atlantic City, Berlín, Budapešť, Londýn, Los Cabos, Maledivy, New York City, Ottawu, Dalian a Haikou v Číně.

Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.

 

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *