Kultura

Hard Rock Cafe slaví 46. narozeniny! Hostům nabídne burger za 71 korun

V pražském Hard Rock Cafe budou ve středu 14. června probíhat celodenní oslavy 46. narozenin značky. Od 11:30 do 12:30 budou mít hosté možnost objednat si legendární burger za neuvěřitelných 71 korun!

Aby mohl proběhnout správný narozeninový přípitek, po celý den budou v nabídce jen za 100 korun whiskey s kolou, Cuba Libre, Gin Tonic a Screwdriver.

Večer se bude slavit samozřejmě hudbou. Narozeninový dort přijde rozkrojit kapela Alice Springs Blues Band, koncert pak začne v osm hodin a vstup je zdarma. Pro všechny bude připravený fotokoutek a spousta narozeninových překvapení.

14.června 1971 otevřeli dva američané milující hudbu, Isaac Tigrett a Peter Morton první pobočku Hard Rock Cafe na světě. Bylo to v Londýně a ze značky se brzy stal celosvětový fenomén, se kterým se spojují ty největší hudební hvězdy. Isaac s Peterem později získali kytaru od Erica Claptona a ta se stala prvním kouskem do rozsáhlé sbírky hudebních memorabílií, které můžete obdivovat vystavené v každé pobočce Hard Rock Cafe. V Praze se tak můžete vyfotit třeba u overalu zpěváka Prince nebo kostýmu samotné Madonny.

O Hard Rock International

S provozovnami v 75 zemích, včetně 175 cafes a 24 hotelů a 11 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení a obrovskou sbírkou hudebních upomínkových předmětů. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v předních metropolích, které zahrnují Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a řídí hotely a kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Bali, Chicago, Cancun, Ibiza, Las Vegas, Macau a San Diego. Mezi nastávající lokality Hard Rock Cafe patří Valencie, Innsbruck, Andorra la Vella a Chengdu. Nové projekty ve fázi rozvoje hotelů zahrnují Abu Dhabi, Atlantu, Berlín, Dubai, Londýn, Los Cabos, New York City, Ottawa, Shenzhen, Dalian a Haikou v Číně. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *