Hudba Kultura

Opravdová Šmoulí party a křest nového CD v pražském Hard Rock Cafe s oblíbenými modrými postavičkami 3. června

Nejpopulárnější modré pohádkové postavičky Šmoulové dorazí v sobotu 3. června do Hard Rock Cafe Praha, aby s dětmi strávily dopoledne plné hudby, tance a her. Dětský den, kterým provede moderátor Petr Vojnar, bude ve znamení nového CD Šmoulí party 3, pro děti bude připravený bohatý program od 9 do 11:30.

Šmoulí den dětí

3. června 9:00 – 11:30

Hard Rock Cafe, Malé náměstí 3, Praha 1

Šmoulové baví děti po celém světě více než padesát let a v poslední době si hrdiny ze šmoulí vesnice děti rády užívají v kině nebo také v nadživotní velikosti na speciálních show plných šmoulích hitů. Modrá rodinka nyní dorazí oslavit s dětmi jejich den v sobotu 3. června dopoledne do pražského Hard Rock Cafe. Děti se mohou těšit na zpívání oblíbených hitů i tanec, Šmoulové ale také pokřtí své nejnovější CD a děti si své oblíbence užijí i zblízka během autogramiády!

Aby se děti během svého řádění se Šmouly mohli take občerstvit, bude pro ně i pro jejich rodiče připraven vynikající snídaňový bufet. Za cenu 165 Kč za dítě nebo 350 Kč za dospělého bude neomezený výběr ze studeného i teplého stolu. Servírovány budou sýry a lokální uzeniny, pestrá nabídka sladkého pečiva, sušenky, mini koblížky, ovoce s jogurtem, granola či křupinky do mléka, nebo pořádná anglická snídaně v podobě slaniny, míchaných vajec, fazole, grilovaná rajčata, smažené houby, bramborové vafle, americké palačinky a vafle s čerstvým ovocem a polevou.

Email pro nutnou rezervaci: Prague.SalesCoordinator3@hardrock.com (Petra Macourková)


O Hard Rock International

S provozovnami v 75 zemích, včetně 175 cafes a 24 hotelů a 11 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení a obrovskou sbírkou hudebních upomínkových předmětů. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v předních metropolích, které zahrnují Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a řídí hotely a kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Bali, Chicago, Cancun, Ibiza, Las Vegas, Macau a San Diego. Mezi nastávající lokality Hard Rock Cafe patří Valencie, Innsbruck, Andorra la Vella a Chengdu. Nové projekty ve fázi rozvoje hotelů zahrnují Abu Dhabi, Atlantu, Berlín, Dubai, Londýn, Los Cabos, New York City, Ottawa, Shenzhen, Dalian a Haikou v Číně. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *