Lifestyle

Oslavte Den svatého Patrika v Hard Rock Cafe Praha

Oslavte Den svatého Patrika v Hard Rock Cafe Praha.

Čeká vás limitovaná nabídka cheeseburgeru se sýrovou omáčkou z piva GUINNESS®!
 #ThisIsHardRock
Hard Rock Cafe Praha oslaví Den svatého Patrika limitovanou nabídkou plnou chutí inspirovaných Irskem. Od 12. do 18. března nabídne svým hostům na oslavu tohoto tradičního irského svátku lahodný St. Paddy’s Burger. Nenechte si ujít příležitost ochutnat tento vynikající burger s Jameson® slaninovým džemem a sýrovou omáčkou z piva GUINNESS®, podávaný s ledovým salátem, zralým rajčetem a hranolkami!

Tu pravou atmosféru oslav tradičního irského svátku svatého Patrika si mohou hosté vychutnat v příjemném prostředí Hard Rock Cafe Praha večer 17. března. Hudební program zajistí kapela Lovesong Orchestra (od 20 hodin), která vystoupí na pódiu i mimo něj.  Na koncert následně naváže DJ Cyper (od 22 hodin). Návštěvníci se mohou těšit také na speciální degustační menu Irské whiskey. Vstup na akci je zdarma!

O Hard Rock International

S provozovnami v 75 zemích, zahrnujícími 180 restaurací, 24 hotelů a 11 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů a oceněné webové stránce. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Bali, Cancun, Ibizu, Las Vegas a San Diego. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří St. Petersburg, Cairo, Wroclaw a Chengdu. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Atlantu, Atlantic City, Berlín, Budapešť, Londýn, Los Cabos, Maledivy, New York City, Ottawu, Dalian a Haikou v Číně.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *