Kultura

Polévkový festival vás zasytí i pobaví v pátek 13. října v městských sadech Ústí nad Labem

Spolek Culture line chystá už 3. ročník polévkového festivalu. Událost s všeříkajícím názvem Polívkový sady se uskuteční v pátek 13. října.

Tahle akce už v Ústí nad Labem začíná mít pěknou tradici, každý rok přitom v kotlících bublá větší a větší množství různých polévkových specialit. Svůj kuchařský um letos předvedou profesionálové z místních restauracích i nadšení amatérští jednotlivci anebo skupiny.

Polívkový sady jako v předchozích letech proběhnou v největším z ústeckých parků, v městských sadech. Jak bude probíhat konkrétní program? Událost propukne v 15:00 prezentací  lokálních podniků. Ty návštěvníkům nabídnou nejen polévky, ale i jiné okouzlující dobroty. V 17:00 nás potom bude čekat soutěž Hrnečku vař!, v níž své oblíbené polévky může předvést kdokoliv. Máte svou oblíbenou polívčičku a jste dobrá parta? Tak se ozvěte a přijďte si 13. října užít netradiční zábavu! Vybírat nejlepší polévku budou samotní návštěvníci a bude to velký zážitek pro ně a též pro ty, kteří polévky uvaří. To ale není všechno, jenom o jídlo nepůjde. Těšit se můžete na různorodý doprovodný program, hřebem večera pak bude ve 20:00 vystoupení jazzové kapely Otto Hejnic Trio. Vstupné bude dobrovolné, za velmi symbolickou cenu si budete moci zakoupit gastropass, díky kterému všechny polévky ochutnáte. No prostě polívka je grunt, a tak u toho nesmíte chybět!

Více informací a registraci do soutěže Hrnečku, vař! najdete na webu www.cultureline.cz .

Všechny aktuality se průběžně přidávají facebookovou událost s názvem Polívkový sady 2017.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *