Bez kategorie

Program CAR WARS 2017 – TUNING & MOTOR SHOW / 18.-20. srpna v Panenském Týnci

Pátek 18. 8.

16:00 OTEVŘENÍ AREÁLU PRO VEŘEJNOST
Posádka prvního vozu ve frontě před vjezdem má samozřejmě – jak už je na Tejnici zvykem – vstup zdarma.

17:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
Delfín pustí sprinty v okamžiku, kdy se na začátku dráhy sejde nějaké rozumné množství sprinterů.

17:00 ZAČÁTEK REGISTRACÍ V POŘADATELSKÉM STANU
Pokud se chystáte na páteční noční sprinty, nebo sobotní Night tuning, počítejte s povinnou registrací. Po registraci dostanete samolepku na přední sklo, která vás opravňuje k jízdě v areálu i po 22. hodině, od které platí pro neregistrované zákaz noční jízdy.

20:00 ZAČÁTEK PARTY NA CAMP STAGE
Camp stage najdete na začátku kempu ve středovém pruhu. DJ Kojda, DJ Bagr, DJane Maya, MIO, déelvéčka a další – k tomu není co dodat. Tahle parta patří k inventáři CARWARS. Kluci provozují naprosto libovej bar, kde se o vás skvěle postarají.

20:00 ZAČÁTEK FRIDAY´S CW PARTY NA HLAVNÍ STAGE
Tejnická klasika, jak jste všichni zvyklí. Dan Rakaczký, Aleš Lehký a Jiřina Bohdalová. Zkrátka mazec.

22:00 ZAČÁTEK NOČNÍCH SPRINTŮ
Noční sprinty jedině na Panenčáku… Sprinty pustíme v deset a ještě jednou upozorňujeme nové lidi, že musí mít registrační samolepku, kterou dostanou v pořadatelském stanu. Jinak vás uloví security a dostanete padesát kliků…

00:00 DĚJ SE VŮLE BOŽÍ, DOKUD VY BUDETE PAŘIT, BUDEME HRÁT!

Sobota 19. 8.

9:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
Volné sprinty budeme mít na dráze od devíti do jedenácti dopoledne.

10:00 ZAČÁTEK REGISTRACÍ
V sobotu se v pořadatelském stanu můžete registrovat na sprinty na 1/4 míle a na večerní Night tuning. Nově také na Hall of Fame CARWARS v kategorii STREET. Tuningové soutěže Hall of Fame CW mají v kategorii PRO samostatný proces akreditací – registrujete se předem přes mail halloffame@carwars.cz.

10:00 ZAČÁTEK HALL OF FAME CARWARS 2K17
HOF jsme si vyzkoušeli na CWO 2017 a nová scéna pro tuningové soutěže sklidila aplaus. Takže samozřejmě pokračujeme, jen s pár drobnými úpravami.
Ceremoniál Hall of Fame bude probíhat pokaždé v sobotu při zahájení všech soutěží. Nechceme stavět další konkurenci večernímu programu a nutit vás tak, aby jste se museli rozhodovat, o co z programu přijdete.
Další novinkou ja také rozšíření soutěžních kategorií pro HOF. Od letošních letních CARWARS se můžete do soutěže hlásit v kategorii STREET a PROFI. Streety registrujeme na míste v pořadatelském stanu. Tak, jak to bývalo v dobách Best of CW. Soutěž je otevřená prakticky pro každého, kdo se na to cejtí.
Profíci se i nadále musí registrovat předem na mailu halloffame@carwars.cz. Podle zaslaných fotografií rozhodne Kissling, zda je to na registraci mezi profíky.
Startovné do poháru je 100,- kaček a ředitelem soutěže je stejně jako na jaře Roman Kissling Flek.
Jednotlivé kategorie pro obě třidy zveřejníme co nevidět.

11:00 DOPOLEDNÍ EXHIBICE NA DRÁZE

12:00 CARWARS 402:TATAKAI
Novinka loňských srpnových CARWARS – klubový sprint. 3 nejsilnější vozy z každého klubu. 3 nejšikovnější řidiči… Nehrajeme na obsah, palivo, poháněné nápravy. Nezajímá nás klimatizace ani parkovací asistent. Jako pokračovatelé samurajských tradic jedeme jen na soutěž brutálních kilowatt a váhy vozidel:)
Odměnou pro vítězný klub je pak 100 piv, což se ukázalo jako slušná motivace.

13:00 ŘAZENÍ NA MĚŘENÉ SPRINTY
Měřené sprinty na 1/4 míle se jako loni jedou ve spolupráci s SMS.CZ. Kategorie na sprinty najdete na www.carwars.cz, nebo na www.smscz.net. Registrace na sprint poběží od 10:00 v pořadatelském stanu.

14:00 MĚŘENÝ SPRINT NA 1/4 MÍLE
Letos se nám už zželelo diváků, kteří postávají a přešlapují u dráhy při sprintech. Novinkou letošní sezóny je tedy to, že jsme pro vás připravili u dráhy tribuny s kapacitou 600 lidí. Nezapomeňte si tedy nějakej podprdelník, ať si neotlačíte background.

17:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
Zhruba v pět odpoledne /po odjetí Tatakai/ vyhlásíme na hlavní stage výsledky Sprintu na 1/4 míle a současně také CW 402:TATAKAI.

18:00 VOLNÉ SPRINTY
Poslední sobotní volné sprinty se budou jezdit od 18:00 do 20:00.

20:00 ZAČÁTEK SATURDAY´S CW HOT PARTY
Tak, jako jsme se rozkročili při přípravě Hall of Fame, jsme poslali do vyššího levelu i sobotní party na Tejnici. Jako kmenoví CW DJ´s budou sobotní party šéfovat Mike Frost, DJ Kojda a DJ Pácha. Někdy po desáté do vás začneme tlačit trochu toho R´ n´B a po soutěži v night tuningu na vás naběhne letošní hiphopová pecka.
SEPAR na CARWARS 2K17 vystoupí ve 23:00, takže si držte kulichy, protože to bude lítat.
Po půlnoci se samozřejmě atmosféra na party uklidní, budeme si pouštět jazz a ploužáky, zahrajeme si nějaký klidný společenský hry, holky si zacvičí jógu a bude to prostě takovej klidnej ospalej rodinnej večer.

21:30 NIGHT TUNING
Letošního poháru v night tuningu se také týká jedna změna. Máme k dispozici epesní stage na Hall of Fame, ledkový stěny a mámivý světýlka na pódiu.
Takže jsme se rozhodli, že pohár v NT budeme od letoška pořádat právě na Hall of Fame Stage. Pro vás to znamená, že k HOF můžete najíždět už v průběhu večera, každopádně si beztak pořiďte registrační samolepku kvůli pozdnímu odjezdu.
Oceněné vozy /mimo trucků teda :)/ si vyjedou na pódium, budou nádherný fotky a vůbec si od toho slibujeme, že od letoška to mude zkrátka vyšší level.
Řazení na noční tuning začne okolo 21:00, nesmíme to zase nějak extra natahovat, ať toho Separa všichni v klidu stihneme.

Neděle 20. 8

9:00 ZČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
Volné sprinty se budou na rozloučenou s CW 2K17 jezdit podle vašeho zájmu, nejdéle pak do 12:00.

13:00 OFICIÁLNÍ UKONČENÍ CARWARS 2K17
V jednu hodinu už nesmí být z diváků na letišti ani noha, jinak nám dají pánové z Úřadu pro civilní letectví za uši. Kdo se zdrží po jedné hodině, automaticky se stává brigádníkem a jde s náma sbírat šprcky.

NA CARWARS 2K17 TOHO SAMOZŘEJMĚ BUDE MNOHEM VÍC

CDS ZÓNA bude stejně jako loni a celej víkend se bude driftit, až nám všem z toho půjde hlava kolem. Kamarádi z Czech Drift Series opět vyhlásili Gymkhanu, takže bude rozhodně na co koukat…

KART ARÉNA bude stát v prostoru u nového Trotlkempu hned za vjezdem do areálu. Kluci od motokár to berou opravdu vážně, takže si na CWO připravují i stožáry s osvětlením na noční jízdy.

VYHLÍDKOVÉ LETY budou probíhat na severním okraji dráhy, helikoptéry určitě nepřehlédnete. Podle informace od pilotů budou mít pro vás připravený nějaký libový tarify na letenky, takže si připravte nějaký drobný, ať si můžete s nimi skočit. Lítání nad narvaným Panenčákem je vážně neskutečnej zážitek – vyzkoušeno osobně.

AUTOKINO NCTT je už pro Tejnici kultovní záležitost. Tahle partička z Mělnicka už k nám neodmyslitelně patří a všichni už jsme hrozně zvědaví, jakej úraz budou Mášovi zdravotníci ošetřovat letos.
Pro ty, co jedou poprvé – v autokinu si v klidu zaparkujete, naladíte si zvuk filmu z transmitéru na rádiu v autě a v klidu sledujete Fast & Furious 1 – 25.

Jede k nám hafo vystavovatelů, simulátory, prodejci všeho možnýho i nemožnýho, autodrom a další voloviny, mraky barů /panáčka si samozřejmě dáme v Saturninu/, cateringu se všema myslitelnejma i nemyslitelnejma dobrotama. Zkrátka – bude dobře.

Jeden z letošních partnerů CARWARS, mobilní aplikace Spacespy, připravila pro diváky celkem vypečenou záležitost. Když si nainstalujete jejich apku, dostanete od nich zprávu s GPS souřadnicema, kde na vás na Panenčáku čeká jejich hosteska. Když budete první, kdo jí najde, dostanete od ní tankovací kartu naládovanou na 100 litrů paliva. A to se vyplatí…

RYCHLÉ UPOZORNĚNÍ PRO TY, KDO JEDOU NA CARWARS POPRVÉ
Zadní smyčka, která vede přes kempy, je jednosměrná. Každý večer od 22:00 platí ZÁKAZ NOČNÍ JÍZDY! Pokud potřebujete z areálu večer odjet, chyťte si první auto security a to vás odvede k výjezdu z areálu.

Pokud budete na akci přijíždět po 22:00, nic se neděje. Security vás navede do kempu, rychle ubytovat a mazat pařit.

TROTLPARKING
je novinka z letošních Milovických válek, která se nám velice osvědčila. Pokud budete jezdit jako jelita, otravovat lidi nebezpečnou jízdou hlavně pak po 22:00 a chytne vás security, máte dvě možnosti:
1/ Okamžitě vás vyvedeme z areálu CARWARS, sundáme vám stripy a můžete blbnout maximálně v Týnci u zastávky.
2/ Na pět hodin si zaparkujete auto u nás v oploceném a hlídaném parkingu. Auto si zamknete a vyzvednete v čase, který vám řekne obsluhující pořadatel. Pokud by však vrácení vozu vycházelo do ZÁKAZU NOČNÍ JÍZDY, auto si vezvednete až druhý den ráno.
Je to na vás, jak se rozhodnete….

ZDRAVOTNÍCI
jsou umístění vedle pořadatelského stanu. Pokud se udělá někomu blbě, neváhejte je zavolat. První pořadatel, kterého uvidíte, je ochotně zavolá vysílačkou. Pořád je lepší, aby vyjeli zbytečně a zjistili, že váš kamarád to přehnal s drinkama, než abychom někoho nechali válet v diabetickém šoku.
Vůbec na sebe navzájem dávejte trochu pozor, ať se v pohodě vrátíte v neděli domů, OK?

VSTUPNÉ
Vstupné na akci na všechny tři dny je 290,- korun.
Auta a ostatní vehikly mají vjezd do areálu ZDARMA.
ZTP a předškolní děti mají vstup ZDARMA.
Děti do 15 let platí 150 korun.
Snížené vstupné za 150,- korun na koncert Separa se prodává v sobotu 20. 5. od 18:00.

UPOZORNĚNÍ
Nově platí pro všechny návštěvníky CARWARS ZÁKAZ VNÁŠENÍ SKLENĚNÝCH LAHVÍ do areálu letiště. Na vjezdu budou k dispozici za nejaký legrační peníz čisté nové PET láhve. Pokud nějaké sklo provezete vjezdem a uvidí vás s ním některý pořadatel, znamená to pro vás okamžité vyloučení z akce bez náhrady vstupného!


www.carwars.cz

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *