Kultura

Rande naslepo? Minulost, teď frčí rande na rychlo… 17. června v ústeckém Interhotelu Bohemia

V sobotu 17. června se v největším sálu Interhotelu Bohemia (Ústí nad Labem) uskuteční Párty pro nezadané a speed dating. Jedná se o první akci podobného formátu v čechách i na slovensku. V rámci večírku si pro Vás pořadatelé připravili zážitkové hry, doprovodnou hudbu, welcome drink s občerstvením a především speeddating. Vše v ceně vstupného, které činí 390 CZK. Celým večerem bude provázet Honza Černecký v roli moderátora. Začátek akce je naplánován na osmou hodinu večerní.

„Na party pro nezadané se nám přihlášují ročníky napříč věkovým rozmezím. Každý si tedy bude moci vybrat,“uvádí organizátor akce.

Speeddating, velice populární forma seznamování v zahraničí, dorazí poprvé do Ústí nad Labem. Během 40 ti minut se tak můžete seznámit až s deseti protějšky. Žádné zdržování, trapné otázky ani chvilky, za 3 minuty je po schůzce, minuta pauza a hurá na další. Následně své preference sepíšete a do pár minut máte vyhodnocení, zda jste se líbil a komu, jak s informací naložíte je jen na Vás. I díky rychlosti se stává tato forma seznamování čím dál tím víc populární.

Akce bude zakončena společnou zábavou s dj přímo v místě konání singles party. Se svou spřízněnou duší se tak můžete více seznámit ihned po prvním setkání.


Veškeré inforamace jsou dostupné na www.bestdate.cz

https://www.facebook.com/events/1896018417302600

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *