Hudba

Refew a Sharlota vydávají klip Chci

Minulý rok na podzim vydal Refew album O Tři Bloky Dál a dnes z něj posílám ven poslední singl. Jedná se singl s názvem Chci. Jelikož je celé album, již několik měsíců na iTunes, Spotify atd. vychází videoklip na remix, kde Refewovi hostuje Sharlota.

Zajímavostí je, že se celý videoklip natáčel během několika posledních dnů na iPhone. A jak tato spolupráce ve spojení s videem natočeným na telefon dopadla uvidíš dole pod článkem.

Refew dodává: Deska O tři bloky dál je už skoro rok venku. Je zapotřebí jí uzavřít, ale nehtěl jsem to odfláknout, takže jsem pozval Sharlotu na zremixování tracku Chci. Další solo desku v plánu nemám, ale nebojte, vyleze míň věcí, ale za to kvalitnější.

Sharlota o spolupráci říká: Hned jak jsem tu věc slyšela na albu, okamžitě jsem si jí zamilovala a pouštěla tisíckrát dokola. Proto stejně, tak jako u Prosit nebudu jsem navrhla remix, kde bych si dala sloku a přezpívala refrén. Myslím, že na to jak to působí, je věc hodně milá, optimistická, motivační, ale nepodávána tím způsobem, jako obvykle. Narážím tam na obecná fakta, která se momentálně na sociálních sítích dějí a mně se nějakým způsobem dotýkají. Vše je opět jednoduše řečeno. Je to přesně ten typ věci, kterou bych si pustila, když jedu někam na výlet, aby mě naladila optimistickou pohodovou melodií. Dokonce ani není sprostá, to je u mě a Refewa úspěch.

 

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *