Hudba

Refew je s novým albem O Tři Bloky Dál

Refew je ve formě jako nikdy předtím a připravuje se za nedlouho vystřelit svoje nové sólo album. Čekání na release date si můžete zkrátit zbrusu novým videoklipem z avízovaného alba.

O tři bloky dál je název nového alba, které vydává Refew pod hlavičkou Blakkwood Records dne 1.11.2017, a právě z něj dnes vypouští do světa nový singl i s videoklipem s názvem Princezna.

Natáčení proběhlo v prostorách pražského klubu Steampunk (steampunkprague.cz), kam dorazil na otočku ze Slovenska také Kali, který je na featu. Autorem videoklipu je samozřejmě Jakub Stelzer.

Refew k celému počinu dodává: „Album O tři bloky dál je můj nejlepší projekt, kterej jsem kdy udělal a proto si stojim za každym trackem na desce. Když jsem napsal Princeznu, tak už tehdy jsem věděl, že chci na tenhle track pozvat Kaliho a o to víc jsem byl rád, že mu to sedlo a že jsme zabili hit. Doufám že vás klip bude bavit a že se vidíme na koncertech!“

Společně s premiérou klipu spouštíme předprodej alba na Blakk Shopu s výhodnými balíčky, a zároveň se spouští prodej exkluzivního merche k videoklipu Princezna.

Tracklist

 1. Řikali
 2. Redy ft. DJ Vatra
 3. Děfko
 4. Myslim na vás
 5. Musíme žít ft. Fosco Alma, Skeli
 6. Flow ft. Majself, Fosco Alma, Protiva, Mooza
 7. Princezna ft. Kali
 8. Skit pro kamaráda
 9. Chill ft. Jasmin
 10. Tik tak
 11. Praha
 12. Chci
 13. Sála
 14. Mám svojí hlavu ft. INNY rap
 15. Que paso ft. Stifi blakk
 16. Nech mě bejt
 17. Navždy
 18. Jeden z mála

WWW.BLAKKWOOD.COM

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *