Kultura

Semestr je tady je třeba se na něj připravit 22-23. září na KampusFestu!

Po létě se studenti vracejí ke studiu, ale než se tak stane potkají se na KampusFestu v pražských Dejvicích. Studentská organizace 4students se záštitami MHMP, MČ Praha 6, VŠCHT Praha, ČVUT a UOCHB připravila u příležitosti začátku semestru a oslav 65. výročí založení VŠCHT Praha dvoudenní festival, který oživuje kulturní dění na MČ P6 a zároveň oslavuje studentský život. Můžete se těšit na skvělou muziku v podání interpretů jako jsou: JAKUB DĚKAN & BAND , LIPO , Dirty Blondes , Kapitáni PrůmysluImodium , Queens of Everything, a UDG.


Více o festivalu Vám poví koordinátor Michal Říha:

Co je hlavní myšlenkou 4students?

‘’Snažíme se o zpestření studentského života. Chceme, aby se studenti poznávali i jinde než na chodbách školních budov a knihovnách. Doufáme, že se nám podaří dokázat, že studium technických oborů neznamená ztrátu sociálního života a probděné noci nad scripty. Jsme rádi, že studenty naše akce baví a věříme, že naší filozofií inspirujeme mnoho dalších lidi‘‘.

Proč organizujete takový festival v Kampusu Dejvice?

‘‘Festival je umístěn záměrně do „centra“ vysokých škol, kde je nejvíce cítit studentská atmosféra a také největší transit naší cílové skupiny. Rádi bychom všem zpříjemnili vstup do zimního semestru a dali jim možnost nádechu před semestrem plným dřiny‘‘.

 


Aftermovie 2016: KampusFest 2016

FB událost: KampusFest 2017

facebook.com/4students.cz

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *