Kultura Sport

Sledujte hokejové mistrovství na největším plátně v Hard Rock Cafe Praha!

Už 5. května startují zápasy Mistrovství světa v ledním hokeji 2017. Buďte u toho a sledujte hru na největším plátně v Praze či dalších dvaceti LCD obrazovkách v Hard Rock Cafe Praha hned vedle Staroměstského náměstí.

Zápasy podle oficiálního rozpisu poběží v živém přenosu po celou dobu až do finálového utkání 21. května. Atmosféra v několikapatrovém podniku je vždy skvělá, fandit se dá před centrálním plátnem v hlavním prostoru, na které je vidět i z horních ochozů, nebo můžete hokej sledovat na jedné z dvaceti obrazovek rozmístěných po celém Hard Rock Cafe.

Užít si mistrovství můžete jen tak s pivem či drinkem na baru, nebo můžete zasednout ke stolu a posilnit se něčím z místní legendární americké kuchyně. Momentálně byste si neměli nechat ujít limitovanou nabídku v rámci World Burger Tour, ochutnat tak totiž můžete burger z Argentiny, Vietnamu či Koreje a dalších zemí.

www.HardRock.com


O Hard Rock International

S provozovnami v 74 zemích, včetně 175 cafes a 24 hotelů a 11 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení a obrovskou sbírkou hudebních upomínkových předmětů. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v předních metropolích, které zahrnují Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a řídí hotely a kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Bali, Chicago, Cancun, Ibiza, Las Vegas, Macau a San Diego. Mezi nastávající lokality Hard Rock Cafe patří Valencie, San Juan, Shanghai a Yangon. Nové projekty ve fázi rozvoje hotelů zahrnují Abu Dhabi, Atlantu, Berlín, Dubai, Itapema, Londýn, Los Cabos, New York City, Shenzhen, Dalian a Haikou v Číně. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *