Hudba

Třetí ročník multižánrového hudebního festivalu Osmička V Lovosicích dnes a zítra !

Třetí ročník multižánrového hudebního festivalu konající se ve dnech 13. a 14. července 2018 v lesoparku Osmička v Lovosicích nabídne více než 30 vystupujících, stanové městěčko, možnost občerstvení alko i nealko nápoji, stánky s jídlem, možnost ubytování i svozové dopravy do okolních měst, VIP zónu a tak dále.
Páteční večer i noc bude plná živé hudby v podání zpěváků a raperů z blízkého okolí, ale i celé naší republiky. Hlavními hvězdami jsou členové labelu Milion+ Yzomandias a Nik Tendo spolu s jejich djem Deckym, dále MC Gey, Calin, Maniak, PTK, ale také Mladej Moris, Redzed a ústečtí Central Gang či Yeti Mall Ninjas.


V sobotu se už od dvou hodin odpoledne rozezní areálem zvuk zlomených beatů drum & bassu. Své sety zahrají hvězdy Let It Roll bookingu jako je Rido, Bifidus Aktif, Volume Plus a také legendární Djka Katcha. Doplní je Hundread, Dino, Tony, Nightrofix, Cinic a další.
Ceny vstupenek začínají v předprodeji na částce 200 Kč za páteční hip hopový a rapový večer, sobotní drum & bass a další elektronická hudba vyjde na 150 Kč a výše.
Další potřebné informace o celé akci, předprodej, či kompletní seznam vystupujících naleznete na www.festivalosmicka.cz .

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *