Kultura

V pražském klubu Storm vás čeká v pátek JACK THE RIPPER a v sobotu Rock For Churchill warm-up

Další pokračování nejvykachněnější party v ČR proběhne tento pátek v pražském klubu Storm. Headlinerem tentokrát bude všem dobře známý Jack The Ripper z UK! V sobotu zde proběhne warm-up festivalu Rock For Churchill, kde si budete moci užít noc plnou reggae, ragga jungle, raggateku & DnB.


PÁTEK – DUCK OUT w/ Jack The Ripper

Jack The Ripper, rodák z anglického Cornwallu, je DJ a producent, který rozpoutá jump-upové šílenství ve Stormu už tento pátek v rámci oblíbené klubové noci Duck Out! Pokud tohoto hudebního rozparovače ještě neznáte, můžete si ho poslechnout na Soundcloudu.

Jako support nastoupí za DJ pult nizozemské duo Intense Soundsystem  a čeští DJs NED, Critical J, Magenta, Pain, Herax, Kickindabass a samozřejmě nebudou chybět ani „Duck Outí“ stálice Upfockerz.

LINE UP

Jack The Ripper (UK)

Intense Soundsystem (NL)
NED
Upfockerz
Critical J b2b Magenta + Pain
Herax 
Kickindabass

START 22:00 | KONEC 06:00

VSTUPNÉ

100 Kč do 23:00, poté 150 Kč

VÍCE INFORMACÍ

Facebook událost – Duck Out w/ Jack The Ripper


 SOBOTA – Rock For Churchill warm-up

Noc plná reggae, ragga jungle, raggateku & drum & bassu – to je oficiální warm-up nejpohodovějšího českého festivalu Rock for Churchill 2017, který proběhne tuto sobotu taktéž v pražském Stormu. O zábavu se postará MC MessenJah, který patří k nejvýraznějším osobnostem české reggae scény. Dále se můžete těšit na DJe a producenta MikkiM, prvního českého DJe pozvaného na světoznámý Glastonbury festival, v jehož vlastní produkci se prolínají sety nadupané bass music, jungle, DnB, raggateku, jungleteku a tribe tekna; Wildu Pandu aka W23, DJe Riche a teplického Hundread, jednoho z nejaktivnějších českých ragga jungle a dubwize DJs a promotérů současnosti!

Storm Club spustil SOUTĚŽ o vstupenky na tuto akci, kde můžete navíc vyhrát lístky i na samotný festival! Soutěžit můžete do 18. 8. 2017 do 15:00, tak na nic nečekejte a zapojte se.

LINE UP

MessenJah
MikkiM
Wilda Panda
Rich
Hundread

START 22:00 | KONEC 06:00

VSTUPNÉ

100 Kč po celou noc

VÍCE INFORMACÍ

Facebook událost – RFCH warm-up 2017

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *