Kultura

17. ročník Open Air FESTIVALU OKOŘ se koná 19. srpna

Historie hudebního FESTIVALu OKOŘ se začala psát před 18 lety. První ročník se konal pod názvem Rock & Folk Open Air Festival Okoř v sobotu 19. srpna 2000. Tehdy odstartovala tak každoroční tradice konání festivalu předposlední srpnovou sobotu. Dnes je nejoblíbenější jednodenní hudební FESTIVAL OKOŘ s výhradně česko(slovenským) repertoárem u nás. Letos během 17. ročníku vystoupí: Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, Vypsaná fiXa, No Name, Marek Ztracený a další.

VSTUPENKY
V prodeji Ceny vstupenek: – v předprodeji na www.nejlevnejsivstupenky.cz 490,- Kč včetně poplatků. V předprodeji na www.ticketportal.cz 540,- Kč včetně poplatků. Na pokladně hradu Okoř 540,- Kč včetně poplatků. Na místě v den konání od 13:00 590,- Kč. Dětské vstupné do výšky 140 cm a do 12 let v doprovodu rodičů ZDARMA. Výška dítěte bude kontrolována přímo na místě, při vstupu do areálu festivalu. Vozíčkáři a držitelé ZTP/P mají vstup do areálu zdarma. Toto neplatí pro doprovod těchto osob, ten si vstupenku na festival hradí. Pravidelně aktualizované informace naleznete na www.festivalokor.cz a www.facebook.com/festivalokor.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU
Areál festivalu otevřen pro návštěvníky s platnou vstupenkou od 12:00 hod. Začátek programu od 14:00 hod.. Stanové městečko bude v provozu od 19. 8. 2017 od 12:00 hod.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *