Hudba Kultura

20. dubna se koná 420 International WEED DAY v teplickém klubu Božák

Různí interpreti, různé hudební styly, ale však všechny jedno spojuje…

Původ fenoménu 4/20 je tradičně ozdoben řadou mýtů – policejní kód pro užívání konopí, počet psychoaktivních látek v marihuaně nebo tradiční denní doba pro pití čaje v Holandsku. Pravda je však taková, že celý kult 4/20 vznikl díky pěti studentům v kalifornském San Rafael v roce 1971.

Určitě už víš proč si i Snoop Dogg pamatuje telefonní předvolbu do Čech?! Proto přijď s námi oslavit opět po roce mezinárodní den “WEEDU”!

Už 20. dubna, se supportem tvého oblíbeného growshopu, v tento světový svátek přinášíme pestrý program s jedinečnou atmosférou kultovního speciálu “420” propojením hudebních stylů a djs…

Tak na co ještě čekáš, zakroužkuj si toto významné datum v kalendáři!!!

Na této akci se můžeš těšit na vychytávky od sponzorů, které můžeš vyhrát! Nebo jestli máš koule tak si vezmeš mike a něco předvedeš. Co se týče hudby, máme zde připraveno hodně modelů .)

info pro neználky (wikipedia):
The origin of the phenomenon 4/20 is traditionally adorned with a myriad of myths – the cannabis police code, the number of psychoactive substances in marijuana, or the traditional daily tea drinking time in the Netherlands. The truth, however, is that the entire cult 4/20 was created by five students in San Rafael, California, In 1971.

Are you sure why Snoop Dogg remember the phone code to Czech Republic?! Now we have here 420 event 2018!!! So come to celebrate with us the International Day of WEED again!

Already on April 20, with support for your favorite growshop, this world festival brings a varied program with a unique atmosphere of the cult special „420“ by connecting music styles and djs …

So what are you waiting for, circle this important date in your calendar !!!

At this event you can look forward to our sponsorships presents what you can win! Or if you have balls you can take a mic and show sum. As for music, we have many models ready for this.

OPEN MIC / SKATE / TOMBOLA / SHOPS / GIFTS
ARTISTS:
Burning Fuses /CHE/ live show
Temnota / live rap
320 CG KLN / live rap
Ne Asi / live rap

SPECIAL GUEST :
Johnny Youngblood /USA/ live show

DJS :
Codekane, Ghost

PARTNERS :
Excelent
RoyalQueenSeeds.cz
Flore.cz
Growshop.cz
Seedbank.cz
Shawty.cz
Bigup-Prague
KingSizeSlim
Daily Drops
Beattype

a další comin soon,..

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *