Hudba

Chill&Music evening v ústecké kavárně Alibi !

Studentský hudební večer je opět tady!

Tentokrát pod názvem Chill&Music evening. Celá akce se koná na klasickém místě v ústecké kavárně Alibi 20. dubna v 19:00–22:00. Hlavním lákadlem by mohl být mladý raper Vojta Kunc, který svojí oblíbeností přeskočil světového Eminema na jednom z ústeckých gymnázii.

Večer se představí také nová kapela AFS, jejímž zakládajícím členem je Petr Klepetko, který založil společnost Free Playing pořádající studentské večery. Dalšími účinkujícími jsou famózní Veronika Martincová, Šimon Koleček a Petra Ševčíková.


Vstupenky lze zakoupit od 20.3.2018 u našich dealerů (Petr Klepetko, Martin Keller, Jan Němeček) na středních školách v Ústí nad Labem, nebo v Café Alibi. Vstupné je 50,- Kč.
Místa v kavárně se dají zarezervovat od 4 a více hostů. Pokud si rezervaci neobsadíte do 19:30 v den akce, automaticky vyprší. Rezerovovat místa můžete zde.
Odkaz na událost na facebooku zde.

Pořádá Free Playing je to společnost, která organizuje akce převážně s živou hudbou. Dává tím šanci začínajícím hudebníkům, kteří se chtějí ukázat a ulehčují  jim startup.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *