Sport

Dětský Skate Kemp ve čtvrtek 20. července odstartoval čtyřdenní řádění v kladenském skateparku

Ve čtvrtek odstartoval Dětský Skate Kemp 2017, který se koná ve skate parku v Kladně. Dorazilo 30 malých skejťáků/skejťaček v rozmezí od 6ti do 15ti let. Program byl první den volnější, děti se především seznámili s lektory a prostorem, ve kterém stráví následující 4 dny. Děti povedou čtyři zkušení lektoři, Klára Kašparová – několika násobná mistryně čr ve streetu, Adam Škarabela – skatuje 12 let , Jaromír Kudílek -jezdí 11 let a Tomáš Hart – lítá 14 let.

Čtyřčlenný tým lektorů bude po celé 4 dny v plném nasazení a bude děti učit techniky, základy a celkově vše co se týká skateboardingu.

Před jízdou musel každý jezdec podrobit svou desku kontrole u zkušených lektorů. Na Skate Kempu se dbá na bezpečí a proto každý smí jezdit pouze s chrániči a helmou.

Dnes děcka prošli první lekcí skateboardingu, kde si osvojily základy jízdy na desce a rozdělili se do 4 týmů podle úrovně dovedností.

Ve 20.30 proběhla filmová projekce s tématikou skateboardingu, kde se mláďata mohla podívat jak má správná jízda vypadat.

Děti před sebou mají další tři nabité dny učení, zábavy a sbližování se v duchu sk8.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *