Sport

Futsalový Rapid se utká zítra proti Kladnu o průběžné 1.místo!

Futsalový klub FC Rapid Ústí nad Labem pokračuje v dobrých výkonech ve své první druholigové sezoně. V dosavadních čtyřech utkáních neokusil hořkost porážky a po třech výhrách a remíze 0:0 v minulém kole v Mladé Boleslavi se usadil na druhém místě tabulky. Ale v neděli večer to může být ještě lepší. Rapid totiž na domácí palubovce přivítá 1.tým tabulky, exligové FK Kladno a v případě výhry by se Rapid dostal právě před svého nedělního soupeře!

Nováček druhé ligy Rapid Ústí nad Labem vstoupil do 2.ligy třemi výhrami a po třech zápasech vévodil o skóre 2.lize. V minulém kole ovšem přišla ve futsalu nevídaná remíza 0:0 proti Mladé Boleslavi a Rapid klesl na 2.místo. Do čela tabulky se dostalo Kladno, které jako jediné vyhrálo všechny dosavadní zápasy, ten poslední proti Baníku Chomutov v poměru 4:2. Rapid však nemusí zoufat, již zítra v neděli 29.10. bude mít možnost vrátit se na 1.místo. K tomu ale bude potřeba porazit velice zkušené Kladno, které ještě před dvěma roky hrálo nejvyšší futsalovou soutěž. Utkání bude jistě zajímavé i z toho pohledu, že kladenský dres obléká Petr Šnídl, hráč, který v posledních dvou sezonách hrál v dresu Rapidu! A Kladno tomuto hráči evidentně svědčí, momentálně je nejlepším střelcem mužstva se sedmi brankami, které mu zajistily průběžné druhé místo v tabulce střelců celé 2.ligy! Kromě toho se v dresu Kladna objeví další známé jméno – Pavel Stejskal. Dlouholetý ligový hráč se zkušenostmi z reprezentace, kde nasbíral 18 startů. A právě tento hráč mohl nyní oblékat dres Rapidu, ale v létě bohužel nedošlo k dohodě tohoto hráče s ústeckým klubem.

Utkání jistě nabídne zajímavou podívanou a je tak ideální volbou jak zakončit víkend. Utkání vypukne ve 20:00, hala ve SPORTCENTRU Sluneta bude otevřena od 19:30. Vstupné je 30 Kč, ženy a děti do 10 let mají vstup zdarma. Diváci se mohou těšit také na poločasovou soutěž o ceny klubových partnerů FC Rapid Ústí nad Labem a samozřejmostí je bufet s občerstvením.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *