Bez kategorie

HIP HOP KEMP 2017 / SWEET SIXTEEN

POW!

1 hit wonder? Možná se ušklíbnete, ale většině lidí “aspoň” do týhle kategorie ten jeden hit chybí. Pokud se váš hit navíc jmenuje “Pow (Forward)” a je vytesanej do základního kamene žánru jménem grime. A není tam sám, protože už 14 let tam máte i další s vaší partou More Fire Crew – “Oi”. Pokud se smějete a celou cestu do posilky si jedete “Rari Workout”. Pokud s váma interweb křepčí “Fenster Skank”. Tak pak je to asi všechno jedno. Musíte být Lethal Bizzle a poslední, co byste museli, je někomu něco dokazovat. Doma máte MOBO, plakety za prodeje a hitparádový umístění a těšíte se na Kemp, takže není důvod bejt kyselej. Pow!

Někdo poprvý, někdo pošestnáctý. PIO Squad na Kempu byli, jsou a snad i budou. Hráli i v době, kdy nikde jinde nehráli, co by asi tak měli dělat v době, kdy konečně vydaj novou desku a jako razítko na ní dostanou cenu Anděl za nejlepší domácí hiphopový album roku 2016? Zaplatit, vypadnout, nastoupit, jedeme!

Tak lehce ve víru oslav se bude točit i show labelu Aloha Ent. Slavit se bude jejich deset let na scéně. Popřát dorazí kde kdo, primárně ale homies z Aloha a Grill Funk, aby dali dokupy hypnózu dvouhodinového mejdanu.

Na mejdanu se staví i Morlockk Dilemma a DJ Access. Ale ty juchat nebudou. Staví se se svojí muzikou, nasáklou temnými zákoutími velkoměsta. Muzikou, kde se cítíte jako byste spadli přímo do městských vnitřností, kde se to všechno mísí.


Vstupenky koupíte na pandaticket.cz.

www.hiphopkemp.cz

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *