Hudba

Ponuré Sudety zažijí rapovou renesanci!

Hudební vydavatelství Label de Mimo (LDM) ve spolupráci se severočeským uskupením Central Gang tento týden vydalo nový mixtape. Postarali se o něj Mek Mehon a Shaka a nese název Black & White. Mixtape je složen ze 17 stop a objevují se na něm i singly, které už posluchači znají, např. Děti z hoodu nebo #freeday.

Pro singl Děti z hoodu v nedávné době vznikl videoklip v produkci Marka Záruby a podle dostupných informací se brzy chystají i další klipy k tomuto mixtapu. O mix a mastering desky se postaral Vlad Lauren, grafiku coveru zajistila Petra Srbová s Tomášem Hartem a fotografie dodal Jaroslav Zeman.

„Mixtape Black & White vznikl zcela spontánně. Po první společné akci se Shakou a pár spolupracích nám bylo jasné, že spolu chceme tvořit a jezdit společnou show. Propojili jsme hudební vydavatelství LDM s uskupením Central gang a začali jsme psát společnou historii. Už brzy chystáme křest a další novinky, “ prozradil Mek Mehon.

Mixtape je volně ke stažení na Facebookové stránce Label de Mimo a Central Gang, ale k dispozici bude i limitovaná edice 50 ks CD pro věrné fans.

TRACKLIST

1. Intro Black & White
2. Chci se točit 
3. Život je jen jízda
4. All day volno
5. Děti z hoodu
6. Foukám dým feat. Lady Lenav_CG
7. Moety & Kaviáry
8. Pro Shaku
9. #SVÍTIM
10. Cejtim ten tlak 
11. Palach 
12. Apollo 
13. Tokio 
14. Jasnej dzyg 
15. #freeday 
16. Bonus 
17. Outro_Joe Black & Berry White

Další singly

https://www.youtube.com/watch?v=rs3FApRzgBg

https://youtu.be/W9OHkHq2P7M

https://www.youtube.com/watch?v=U30vuzOJq6c

www.youtube.com/watch?v=EbKOb4igJDM

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *