Hudba Kultura

Slušnej kanál festival 2017

SLUŠNEJ KANÁL TV a časopis Rock & Pop chystají velký společný narozeninový mejdan v podobě open air festivalu, který se uskuteční 20. května 2017 v Nymburce, na bývalém fotbalovém hřišti ulice Maršála Koněva.

Slušnej kanál TV je rocková hudební televize, která dává prostor všem zahraničním i tuzemským kapelám, podporuje mladé talenty podle svého hesla „Objevujeme, nejen oprašujeme!“  Slušnej kanál TV začala vysílat 01.května 2012 a letos slaví 5 let.

Rock & Pop je nejčtenějším hudební magazín v ČR, zaměřený na zahraniční i tuzemskou hudební scénu všech žánrů. Vyšel poprvé taktéž v květnu a letos oslaví své 27. narozeniny.

Brány festivalu se otevřou ve 12:00 a všichni příchozí se mohou těšit na pořádnou nálož kvalitní rockové hudby, a to na dvou scénách! Produkce bude končit až v pozdních nočních hodinách. Festivalem bude provázet moderátor Pavel Anděl a uvede kapely jako je Čechomor, Dymytry, Doga, nebo Smola a Hrušky, Stroy, Justin Lavash, Michal Šindelář, Miloš Novotný a mnoho dalších.

Výborné jídlo, zaštiťuje pro celý festival restaurace Slušnej kanál.

Vstupenky je možno zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream za cenu 290Kč, na místě bude vstupenka za 350Kč. Veškeré informace naleznete na webových stránkách uvedených níže.

http://festival.slusnejkanal.cz/

www.slusnejkanal.cz

https://www.facebook.com/events/207675836304026/

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *