Kultura

THE QEMISTS NASERVÍRUJÍ PRAZE SVŮJ VÝBUŠNÝ KOKTEJL UŽ TENTO ČTVRTEK

DJ Leon Harris a MC Bruno Balanta míří do Prahy a to znamená jediné – hudební dárek ze série ROCK FOR PEOPLE PRESENTS, konkrétně THE QEMISTS DJ set v klubu Storm! Základem jejich kouzelné formule je živelný mix drum’n’bassu, dubstepu a rocku.

The Qemists jsou v mnoha ohledech takovou hádankou. Na jedné straně si získali skalní fanoušky rocku mixem taneční hudby s až metalovým zvukem, na druhé milovníky drum’n’bassu díky těžkým beatům doplněných o hutné kytarové riffy. Na skladbách, co doposud vydali, mají i takové hosty jako Mikea Pattona z Faith No More, legendu grimu Wileyho nebo kapely Enter Shikari, Hacktivist a Crossfaith.
Jejich debutová nahrávka „Join the Q“ přinesla takové jungle-metalové pecky jako „Stompbox“ nebo „S.W.A.G.“. Mimo to mají za sebou úspěšnou desku „Spirit in the System“ a loni přivezli na festival Rock for People a na pražský a brněnský koncert nejnovější album „Warrior Sound“, které si díky energii crčící z něj troufneme přirovnat do konce k tvorbě legendárních The Prodigy! Přesvědčte se sami poslechem singlu „Run You„. Legendární DJ a producent Zane Lowe o nich dokonce prohlásil: „Jsou budoucností hudby.“


LINE UP

21:00 – 22:30 Far Horizon (Lee Meow + Fallen Gemini)
22:30 – 23:30 Akira
23:30 – 01:00 The Qemists DJ set w/ MC Bruno Balanta (Ninja Tune / UK)
01:00 – 02:30 N:Force
02:30 – 04:00 PmdR w/ LifeSize MC
START 21:00 | KONEC 04:00

VSTUP

Předprodej v síti Goout.net (160 Kč)
Cena na místě je 200 Kč do 22:00 a za 250 Kč od 22:00.

Více informací naleznete na Facebook události.


DJ Akira (Deadly Viperz) je respektovanou osobností české taneční scény nejen na západě Čech. Léta dřiny a zápalu do všeho drum’n’bassového mu přinesly uznání mezi junglisty v celých Čechách i u sousedů v zahraničí. Jeho variabilní styl zahrnuje všechny polohy od klidných zpívaných liquid funků, deep záležitostí, přes moderní taneční sound, techstep nebo neurofunk. Díky velké sbírce desek, kterou rozšiřuje i o hiphop a breaky, od něj můžete čekat opravdu kvalitní selekci.

N:Force je český neurofunkový DJ a promotér. Zakladatel projektu Neurofunk Will Never Die, člen Let It Roll bookingu, LIR crew, Break Art crew a první z řady Imagination DJs vám během svých setů naservíruje jedinečnou neurofunkovou nálož ze tří decků. Díky jeho lásce ke zlomeným beatům a jeho pracovnímu nasazení se v posledních letech podílel na akcích, jako Let It Roll Winter, Let It Roll Open Air, X-Massacre, Hospitality, Ram Night, Let It Roll On Tour a na mnoho dalších. V jeho setech můžete slyšet prolínání nového neurofunkového soundu s klasickým techstepem.

Far Horizon je čerstvý DJ projekt partnerů v životě i v mixu – Lee Meow a Fallen Gemini. Lee Meow se věnuje hraní dnb od roku 2007 a zvuky neurofunky a crossbreedu vzala za své. Později se našla i v deepu a liquidu. Je členkou Audiobrainz crew, zahrála si na několika Let It Roll warm upech a funguje také jako co-promotér High Society noci v pražském Storm Clubu. Fallen Gemini je DJ původem z Děčína, který se za gramce poprvé postavil roku 2010. Je členem Liquid Drum & Bass, Artifact a DCGround crew. V jeho setech se nejčastěji prolíná pestrá selekce liquidu, tech a deepu. Roku 2015 si Fallen Gemini poprvé zahrál na festivalu Let It Roll a rok poté jste ho mohli slyšet na Festivalu Svojšice, Cross a Exploration festivalu a na Hospitality.

PmdR přišel poprvé do kontaktu s DJingem v roce 2013. Roku 2016 přichází zlom a PmdR začíná hrát pod slovenskou crew Masokombinát a také pod pražskou crew Drumbassterds. Od té doby slaví úspěchy jak na slovenské, tak na české scéně. Aktivně se podílí na organizaci mejdanů jako například DNB Wednights, Bassfight, Drumbox, Drum’n’Brainz a Double Trouble. Zahrál si také po boku jmen jako je Insideinfo, Hypoxia, Volatile Cycle, Signal, Joe Ford, Tr Tactics nebo Frequax. V jeho setech převládá neurofunková produkce, obohacená i ostatními subžánry dnb inspirovaná labely jako jsou Critical, Blackout, Neurofunkgrid, Ram nebo Playaz. Na pódiu ho doplní zkušený LifeSize MC.

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *