Kultura

Úspěšná taneční představení FÉNIX a ŽENY se vrací do Venuše ve Švehlovce

FÉNIX se vrací na místo, kde se zrodil. Do Venuše ve Švehlovce. Stejně jako další taneční představení ŽENY Adély Stodolové.
Obě vznikly pod křídly STK THEATRE CONCEPT – produkční společnosti, kterou zastřešují Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský, tedy režisérské duo SKUTR, a Adéla Stodolová známá zejména z projektů nonverbálního divadla, současného cirkusu a tance  – např. Muži, Ženy, Malá smrt.

FÉNIXe uvede Venuše ve Švehlovce 12. listopadu a 4. prosince, ŽENY pak 13. listopadu a 11. prosince.

FÉNIX

Ohnivý bájný pták, který se jednou za pět set let znovu zrodí z popela. A je tu stařec a dívka a chlapec, muž a žena, život končící a věčný začátek. V popelavém kruhu se rodí vášeň a umírá moudrost. Ve FÉNIXuúčinkují: Zuzana Stavná, Renáta Martinová, Veronika Kohútová, Linda Caridad Fernandez Saez, Jindřich Panský a Jaroslav Ondruš.
Více informací naleznete na http://www.stkconcept.cz/hra/fenix.

ŽENY

Jak žijí v dnešním světě ženy? Jsou na lovu. Co dělají, když je toho na ně moc? Zavařují. S lukem v ruce, šípem za pasem a švestkami v batohu vyráží 3 ženy na cestu krajinou svých vzpomínek lemovanou gumovými zvířátky, lustrem s peříčky, totemem vlasů a šťavnatou dužinou švestek. Občas zahlédnou na obzoru muže, kteří je za hranicí čekají. A je čas rozplést, rozmotat, rozpárat a znovu slátat minulost a budoucnost od půlnoci až do svítání. Účinkují: Dana Batulková, Zuzana Stavná, Renáta Martinová, Jaro Ondruš/ Jindřich Panský, Jakub Gottwald a Ondřej Nosálek.

LISTOPAD
PROSINEC

Vstupenky zakoupíte na vstupenky na www.goout.cz.

www.skutr.org

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *