Sport

Již tuto sobotu přivítá ústecký Rapid v semifinále poháru prvoligové Teplice

FC Rapid Ústí nad Labem zve všechny své fanoušky a příznivce futsalu na semifinále Krajského poháru mezi týmy FC Rapid Ústí nad Labem a Svarog FC Teplice. Utkání se odehraje v sobotu 1.9.2018 od 19:00 ve Sportcentru Sluneta. Vstup je zdarma!

Letní pauza se chýlí ke svému konci a pomalu se opět roztáčí kolotoč futsalových soutěží. Jako na předzvěst začátku 1. a 2.ligy se mohou fanoušci futsalu těšit na semifinále Krajského poháru, v němž se domácí druholigový Rapid postaví do cesty favorizovanému prvoligovému celku Svarogu Teplice. A rozhodně se nebude jednat o obyčejný zápas! Fanoušci se na toto utkání můžou těšit z mnoha důvodů. Zde jsou některé z nich:

▶ Vítěz tohoto semifinálového utkání se střetne ve finále s dalším prvoligovým celkem Gardenline Litoměřice. Vítěz Krajského poháru má zajištěnou účast v celostátní fázi poháru, kterou zakončí televizní finále na ČT Sport.
▶ Vzájemné zápasy obou klubů nabízejí vždy zajímavou a dramatickou podívanou.
▶ Trenérem Svarogu Teplice je, bývalý a stále kmenový hráč Rapidu, David Filinger.
▶ V kádru Svarogu Teplice je bývalý hráč Rapidu Tomáš Vobořil a také Martin Gajdoš, jenž odešel v letní pauze z Rapidu do Svarogu na roční hostování.
▶ Mimo těchto hráčů nabízí kádr favorita utkání z Teplic také české reprezentanty a kvalitní zahraniční hráče.
▶ Fanoušci domácího Rapidu uvidí poprvé v akci nové posily Rapidu, jejichž jména brzy zveřejníme.
▶ Tento zápas bude pro Svarog Teplice zároveň generálkou na start 1.ligy.
▶ Poslední vzájemný zápas skončil výhrou Rapidu.

Jasným favoritem zápasu jsou prvoligové Teplice, ale ani domácí Rapid není zcela bez šance. Obzvlášť pokud si najdete cestu do hlediště a podpoříte domácí hráče v tomto těžkém utkání. V minulé sezóně byly domácí zápasy Rapidu nejnavštěvovanější v celé 2.lize. Pojďme i letos ukázat, že se v Ústí nad Labem umí fandit a zkusme společně překonat divácký rekord z utkání proti Kladnu (228 diváků).

Těšíme se na Vás!

Líbí se ti článek? Sdílej ho s ostatními!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *